Ласкаво просимо в нашу групу!

/Files/images/287361468.gif

1 вересня 2011 року гостинно відкрив свої двері для маленьких степненців дошкільний навчальний заклад "Сонечко".
У 2017-2018 навчальному році дошкільну групу відвідують 13 дітей віком від 3 до 6 років. Вихователь групи - Будай Ніна Михайлівна.
Навчально-виховний процес дітей здійснюється за освітньою програмою "Дитина в дошкільні роки”.
Пріоритетним є еколого-валеологічний напрямок освітньої діяльності.
Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг здійснюється загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.

Всеукраїнський фестиваль «Гармонія руху»

З метою спрямування на збереження і зміцнення здоров’я дошкільників, своєчасного формування у них життєво важливих рухових умінь і навичок, розвитку фізичних якостей, забезпечення належного рівня фізичної підготовленості й фізичної культури взагалі, ознайомлення з будовою і основними функціями свого тіла, виховання стійкого інтересу до рухової активності, вироблення звички до здорового способу життя в дошкільному підрозділі Степненського НВК з 16 по 27 жовтня 2017 року проходив Всеукраїнський фестиваль «Гармонія руху», в якому прийняли участь вихованці дошкільної групи закладу.

Впродовж тижня були використані різноманітні форми організації життєдіяльності дітей. З вихованцями були проведені рухливі ігри: «Веселі змагання», «Бережи здоров’я змалку».

В рамках фестивалю проводились такі бесіди: «Бережи здоров’я з малку», «Сонце, повітря, вода – друзі мого здоров’я», «Рух – це здоров’я».

Фестиваль "ГАРМОНІЯ РУХУ" у 2017 році

ПОРТФОЛІО ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ

/Files/images/DSC03417.JPG

/Files/images/DSC03404.JPG

/Files/images/DSC03387.JPG

/Files/images/DSC03367.JPG/Files/images/DSC03425.JPG/Files/images/DSC03422.JPG/Files/images/DSC03432.JPG

/Files/images/razdelitel10.gif

Кiлькiсть переглядiв: 279

Коментарi